Naše duchovní svíce

SVÍCE ZATÍM JEŠTE V PRODEJI NEMÁME, až budeme mít dostatečné množství na skladě, dáme vědět do světa :-)

Počítáme období duben/květen 2024 :-)

Při naší práci používáme neustále svíčky. Pálíme jich klidně několik najednou a to denně. Při seminářích, při malování energetických kreseb, při výkladech z karet..prostě neustále.😊

Jsou čistícími proléčujícími ale i ochrannými pomůckami, a tak jsou pro nás nesmírně důležité.

I pro Vás, kteří například nejste pracovníky v této oblasti a neživíte se prací s energiemi, jsou svíčky ochranné, ozdravné, relaxační a očistné.

Za posledních 10let jsem hledala a zkoušela mnoho svíček. Při své práci potřebuji svíčky hlavně silné a čisté.

Bohužel jsem začala být zklamaná, protože ze svíček, které jsem používala šel často i toxický kouř a i když jsem se pokoušela jednat s výrobci, nedostalo se mi mnoha odpovědí.

Proto jsme se rozhodli se svým mužem si začít vyrábět své vlastní svíčky, které budou netoxické, přírodní, ale zároveň silné s duchovním poselstvím.

Už nějaký čas se věnujeme studiu přírodních vosků, vhodných knotů, barviv a vonných olejů, abychom postupně přicházeli s těmi pravými svíčkami.

Namícháváme a pracujeme především s palmovým voskem, který má čistě přírodní, rostlinný původ. Vzniká jako vedlejší produkt při výrobě palmového oleje, kdy se malá část této produkce používá právě na technické účely – například na výrobu svíček. I palmový vosk má spoustu "příbuzných" a není vosk jako vosk. 

Palmový vosk, který používáme my, pochází z udržitelného hospodářství z Malajsie. Tamní vláda nepodporuje kácení deštných pralesů kvůli vysazování palmových plantáží. Tento přístup pomáhá chránit životní prostředí, trvale udržitelné plantáže dokážou vyprodukovat jenom určité množství vosku.

Palmový vosk je jedinečný v tom, že je každá svíčka originální!

• na povrchu vytváří krásné krystalické struktury, které připomínají námrazu na okně

• při použití správného knotu a dodržení všech zásad, se při hoření svíčky kolem ní vytváří "skořápka" a svíčka tak tedy nevytéká. 😊

• vosk je rostlinného původu, při hoření se do ovzduší nedostávají toxické látky, je proto vhodný pro alergiky i malé děti!

• díky hustější konzistenci hoří asi o polovinu déle než parafinové vosky

Tyto svíčky jsou tedy vhodné na použití v interiérech, což je přesně to, co potřebujeme. 😊

Dejte si pozor na svíčky z parafínu.

Parafin je vedlejší ropný produkt a musí být dezodorizován a chemicky bělen dříve, než může být zpracován na vosk. Většina svíček je dnes vyrobena z levnějšího parafínového vosku, který při hoření vytváří toxický benzen a toluen (oba jsou známými karcinogeny). Jedná se o stejné toxiny, které se vyskytují ve výparech nafty a jsou spojeny s astmatem a dalšími dýchacími problémy.

Testujeme a volíme vhodné postupy pro naše nové svíčky.
Je to krásná práce a alchymie, protože je našem cílem vyrábět svíčky, které nevylučují žádné toxické látky, nečoudí a jsou prospěšné pro tělo i ducha.


Categories

Významy jednotlivých symbolů na svících a práce s nimi


SYMBOL ODPUŠTĚNÍ

Naše vůle zabývat se stálými křivdami v myšlenkách

i v prožitcích bývá nezměrná.

I když víme, že si svým prožíváním – pochybováním – vyčítáním – ubližujeme, nedokážeme si pomoci a stále se točíme v kruhu obviňování sebe nebo druhých.

Tento způsob žití nikomu nesvědčí, ubírá energii a už vůbec neprospívá ani našemu tělu.

Pokud se v tomto popisu nacházíte, je to svíce přesně pro vás!

Symbol vás provází během celého vašeho procesu OD-POUTÁNÍ se od bolesti a puštění se minulosti tak, aby nás již nadále neovlivňovala v tom nedobrém.

Symbol na svíci během jejího hoření přináší velkou ÚLEVU na duši a POCHOPENÍ, že nic se nám neděje náhodou a prožíváme pouze to, co máme ve svém vnitřním nastavení.

Toto uvědomění nám následně pomáhá měnit celkový pohled na život
a odkládáme tím následně tíhu a břemena svých předešlých činů a činů druhých, ať byly myšleny v dobrém či nikoliv.

Odpuštění sobě, potažmo druhým.

Svíce má 20 cm, průměr 6,5 cm a hoří 80 – 100 hodin.

Je vyrobena z vosku rostlinného původu, při hoření se do ovzduší nedostávají toxické látky, je proto vhodný pro alergiky i malé děti!

SYMBOL SLUNCE

Žlutá svíce se symbolem jednoty se sedmi silovými znaky, které přináší hojnost, štěstí a radost.

Tato svíce vám přináší do života VYTRVALOST a také přirozenou TOUHU TVOŘIT a CHÁPAT SVŮJ SMYSL zde na Zemi.

Během hoření svíce můžete pociťovat silné návaly pocitu štěstí a radosti. 😊

Je-li ve vás tato energie však zablokována, je možné, že nejprve po prvních minutách hoření pocítíte tlak v oblasti břicha. Jak moc velký tlak a nepříjemný pocit to bude, je dáno přímo-úměrně intenzitou síly blokády ve vás.

Do několika minut však tato tenze odezní a ucítíte velkou úlevu, dojde k propojení a spojení vaší esence se ZDROJEM - ŽIVOTEM - BOHEM.

Se svící můžete pracovat tak, že ji zapálíte na nějaký čas a až k vám doputují silné stavy – ať už euforie či hluboké bolesti, která se vytahuje na povrch, aby se uzdravila, svíčku sfouknete. Tím jste si prožili , co jste potřebovali a dochází následně k přenastavení vašeho energetického systému, což může probíhat na pozadí vašeho vědomí, ale i naopak si váš stav a přeměnu můžete vcelku jasně uvědomovat.

Svíčku je pak dobré opět zapálit ve fázi KLIDU.

A je proléčeno.

Nadále si již "svítíte" pro radost – hojnost- štěstí 😊

Opačně lze se svíčkou pracovat tak, že když se naopak cítíte smutni, rozladěni či v depresi, svíce pomáhá tento stav přelaďovat.

Svíce má 20 cm, průměr 6,5 cm a hoří 80 – 100 hodin.

Je vyrobena z vosku rostlinného původu, při hoření se do ovzduší nedostávají toxické látky, je proto vhodný pro alergiky i malé děti!

SYMBOL LÁSKA

Pochopení - porozumění – laskavost k sobě, potažmo k druhým

Tento symbol je tvořen ze symbolu jednoty
a propojením na své domovy.

Po zapálení svíce můžeme nejprve pociťovat PRÁZDNOTU, a to pokud se již delší čas neumíme zařadit do této společnosti.

Hledáme-li neustále smysl své existence
a máme-li pocit , že sem úplně nezapadáme.

Tento způsob prožívání života se pak samozřejmě projevuje i v rámci našich mezilidských vztahů, nejen těch partnerských.

Znát své místo .

Pocit přijetí od života.

Prožitek toho, že jsme potřebný.

To vše přináší práce s touto svíčkou, která má hladivou energii rozpouštějící obavy z vaší existence a naopak přináší pocity porozumění k vašemu prožívání života zde na Zemi.

Se svící můžete pracovat tak, že ji zapálíte na nějaký čas a až k vám doputují silné stavy – ať už euforie či hluboké bolesti, která se vytahují na povrch, aby se duše uzdravila, svíčku sfouknete. Tím jste si prožili , co jste potřebovali a dochází následně k přenastavení vašeho energetického systému, což může probíhat na pozadí vašeho vědomí, ale i naopak si váš stav a přeměnu můžete vcelku jasně uvědomovat.

Svíčku je pak dobré opět zapálit ve fázi KLIDU. A je proléčeno. Toto lze opakovat jak často budete potřebovat.

Opačně lze se svíčkou pracovat tak, že když se naopak cítíte smutni, rozladěni či v depresi, svíce pomáhá tento stav přelaďovat.

Do svíčky Láska přidáváme taktéž nasušený TYMIÁN a 100% přírodní vonnou tymiánovou esenci k naladění a uvolnění duševního stavu.

Svíce má 20 cm, průměr 6,5 cm a hoří 80 – 100 hodin.

Je vyrobena z vosku rostlinného původu, při hoření se do ovzduší nedostávají toxické látky, je proto vhodný pro alergiky i malé děti!

SYMBOL DUCHOVNÍHO VĚDĚNÍ

Do těchto těl jsme přišli, abychom se učili, objevovali, narovnávali pokrocené, odčiňovali, ale především poznávali.

Poznávali SEBE a SVŮJ ÚKOL ZDE NA ZEMI.

Svíce přináší "navodění" snad až mystické atmosféry a její zapálení nás spojuje s něčím vyšším než jsme my sami.

Tento proces v nás probouzí staré vědění z našeho předešlého putování. Jedná se tedy o obnovu a oprašování našich duchovních vědomostí a učení.

Spojuje nás s naší podstatou a díky tomu si můžeme uvědomovat ctnosti, které si ze svého putování sem neseme a máme je zde ukotvovat.

Svíce má silný meditativní charakter
a během rozjímání u jejího plamene můžeme silně pocítit, jak se duch mystiky spojuje s naší existencí.

Tím si zároveň uvědomujeme, že jsme především bytostmi duchovními, které nepotřebují
a ani nemají lpět na materiálních statcích, což vede k osvobození od tíživých myšlenek z existenciálních strachů.

Svíce má 20 cm, průměr 6,5 cm a hoří 80 – 100 hodin.

Je vyrobena z vosku rostlinného původu, při hoření se do ovzduší nedostávají toxické látky, je proto vhodný pro alergiky i malé děti!